Collection: Eye Candy

What's life without a little eye candy? Whether it's a trip to the candy store or a night out, once you pop on a pair of our lashes you'll be the sweetest eye candy around!  
24 products
  • Butter Pecan
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    $0.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Candy Cane
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Regular price
    $0.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cookie Dough
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    $0.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cookies N Cream
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Regular price
    $0.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Double Mint
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Regular price
    $0.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fireball
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Regular price
    $0.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fudge
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Ginger Spice
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    $0.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Gumdrop
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Jaw Dropper
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Regular price
    $0.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Jelly Beans
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Regular price
    $0.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lemon Drop
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    $0.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lollipop
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Milk Chocolate
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Salted Caramel
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    $0.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sprinkles
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Strawberry Kiwi
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sugar Mami
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Regular price
    $0.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sweet N Lashy
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Regular price
    $0.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sweethearts
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Taffy
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Regular price
    $0.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Thin Mint
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Tootsie Pop
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    $0.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Vanilla
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out